روغن وکیوم مسترکول

روغن وکیوم مسترکول

سلام به مجله هوا سایت خوشامدید. در این مقاله به معرفی “روغن وکیوم مسترکول” میپردازیم. پس با ما همراه باشید.

روغن وکیوم مسترکول را میتوانید در هوا سایت با حجم های 1 و 4 لیتری به قیمتی مناسب خریداری کنید. جهت خرید روغن وکیوم مسترکول کلیک کنید.

روغن پمپ Mastercool با غلظت بالا برای حفظ ویسکوزیته با حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند موجب ناکارآمدی پمپ در شرایط خلاء عمیق شود. روغن پمپ وکیوم Mastercool با حداکثر ویسکوزیته در انواع پمپ وکیوم و حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند به سرعت خلوص روغن را کاهش داده و موجب ناکارآمدی پمپ‌های وکیوم در شرایط خلاء عمیق شود.

روغن پمپ وکیوم مسترکول

روغن پمپ Mastercool با غلظت بالا برای حفظ ویسکوزیته با حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند موجب ناکارآمدی پمپ در شرایط خلاء عمیق شود.

روغن پمپ وکیوم Mastercool با حداکثر ویسکوزیته در انواع پمپ وکیوم و حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند به سرعت خلوص روغن را کاهش داده و موجب ناکارآمدی پمپ‌های وکیوم در شرایط خلاء عمیق شود.

تعویض مکرر روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می‌شود.

پایداری حرارتی بالا.

ویسکوزیته بالا.

خواص روغن پمپ خلاء

به طور کلی روانکاری استفاده اصلی روغن پمپ وکیوم است. در پمپ‌های خلاء عملکردهای جانبی روغن عبارتند از:

  1. آب‌بندی
  2. روانکاری
  3. خنک کنندگی
  4. حفاظت در برابر خوردگی
  5. کاهش سر و صدا

روغن پمپ وکیوم دوار دارای فشار بخار کم که در محدوده 10-4 Torr در دمای اتاق است. این روغن‌ها، روغن‌های معدنی هستند که تا فشار تبخیر مورد نیاز تصفیه شده‌اند. آنها همچنین باید فشار بخار نسبتا کم را در دمای عملیاتی پمپ داشته باشند. این مقدار کمترین فشاری را که پمپ می‌تواند برآورده کند، تعیین می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *