روغن وکیوم رفکو 

روغن وکیوم رفکو 

سلام به مجله هوا سایت خوشامدید. در این مقاله به معرفی “روغن وکیوم رفکو  میپردازیم. پس با ما همراه باشید.

روغن وکیوم رفکو را میتوانید در هوا سایت با حجم های 1 و 4 لیتری به قیمتی مناسب خریداری کنید. جهت خرید روغن وکیوم رفکو کلیک کنید.

روغن وکیوم رفکو

تعویض بموقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می شود. روغن پمپ REFCO با غلظت و ویسکوزیته بالا برای نگه داشتن پمپ در حداکثر کارایی با هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است.

روغن وکیوم REFCO با غلظت و ویسکوزیته بالا برای نگه داشتن پمپ در حداکثر کارایی با هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است.تعویض بموقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می شود.

فروش روغن پمپ وکیوم رفکو سوئیس

فروش روغن پمپ وکیوم رفکو با ویسکوزیته بالا قابل استفاده در انواع پمپ وکیوم می‌باشد. این روغن با حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند به سرعت خلوص روغن را کاهش داده و موجب ناکارآمدی دستگاه‌های برودتی نظیر کولر, چیلر و یونیت سردخانه شود.

  1. تغییرات مکرر روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می‌شود
  2. پایداری حرارتی
  3. ویسکوزیته بالا

خواص روغن پمپ خلاء

به طور کلی روانکاری کاربرد اصلی روغن پمپ وکیوم است. همچنین عملکردهای جانبی روغن عبارتند از:

  1. آب‌بندی پره‌های وکیوم
  2. روانکاری پمپ
  3. خنک کنندگی
  4. حفاظت در برابر خوردگی
  5. کاهش سر و صدا

روغن پمپ وکیوم دوار دارای فشار بخار کم در محدوده 10-4 Torr در دمای اتاق است. روغن وکیوم جزو روغن‌های معدنی است که تا فشار کاری مورد نیاز، تصفیه شده‌. آنها همچنین باید فشار تبخیر نسبتا کم را در دمای عملیاتی پمپ داشته باشند، زیرا این بازه کمترین فشاری را که پمپ می‌تواند برآورده کند، تعیین می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *